Lompat ke konten Lompat ke sidebar Lompat ke footer

Sandecja – Wisła Kraków

Konferencja prasowa po przerwanym spotkaniu w Pucharze Polski pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a. Wisła Kraków - 12 November 2022 - Soccerway Sandecja Nowy Sącz vs.

Wisla Krakow All The Info News And Results

Wisła Kraków FT 0.

. Ivan Jelić-Balta 85-sam Igor Łasicki 17 Autor. 0 Sandecja Nowy Sącz Poland 1. Henryka Reymana Wisła Kraków VS Sandecja Nowy Sącz Stats Bet stats. Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków DNI.

Wisła Kraków - Sandecja Nowy Sącz - 00 2022-07-16 Piłka nożna Terminarz Piłka nożna Fortuna I liga. The Match between Sandecja Nowy Sącz and Wisła Kraków takes place at the home of Sandecja Nowy Sącz in 13 November 2022 at 1140. Liga Jul 16 2022 830 AM Stadion Miejski im. W grze jest również Sandecja Skandal.

Sandecja - Wisła Kraków. Wisła Kraków INFO Sandecja Nowy Sącz D W D W L KO Wisła Kraków L W W W. 31 minutes agoRadosław Sobolewski skomentował niedzielny mecz I ligi w którym prowadzona przez niego Wisła Kraków zremisowała z Sandecją Nowy Sącz 11. Wisła Kraków chce udanie zakończyć rok.

Jego zespół przez większość spotkania gonił wynik i. Wisła Kraków Sandecja 31 Niedzielne starcie będzie 6. 13112022 - 1240 Kategoria. Do tej pory 2-krotnie wygrywała Wisła raz Sandecja oraz 2-krotnie.

3 hours agoPo meczu Sandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków bardziej zadowolony mógł być trener gospodarzy Stanislav Varga. Niedzielna rywalizacja SANWIS przyniosła Białej Gwieździe jeden punkt wywalczony w starciu rozegranym w Niepołomicach. Bahasa - Indonesia. Wisła Kraków prowadziła w Niepołomicach z Sandecją 10 po pierwszej połowie ale ostatecznie gospodarze uratowali remis w samej końcówce spotkania.

Sandecja Nowy Sącz vs. In the last 3 games between Sandecja Nowy Sącz vs Wisła Kraków there has been over 35 goals in 0 of matches and under 35 goals 100 of the time. 2 - 2 Kurs. 1-1 FT-Wisła Kraków WIS.

Wisła Kraków 3-0 Sandecja. 5 hours agoSandecja Nowy Sącz Wisła Kraków 11 01 Bramka. Zobacz także w tej kategorii Puchar Polski. 1140 Sandecja - Wisła Kraków.

W ostatnim oficjalnym meczu w 2022 roku Wiślacy udali się do Niepołomic gdzie zmierzyli swoje siły z Sandecją Nowy Sącz. I liga Gameweek 18 Nov 13 2022 KO. Bezpośrednim pojedynkiem tych drużyn. 11 hours agoSandecja Nowy Sącz - Wisła Kraków Data wydarzenia.

Sandecja - Wisła 11. 23 hours agoSandecja 0-0 Wisła Kraków. 1 hour agoSandecja Nowy Sącz mecz Wisła Kraków. The match is part of the 18th round of the Poland -.

Wisła Kraków 3-1 Sandecja. Sandecja Nowy Sącz have won 10 drawn 3 and lost 2 out their last 15 home matches while Wisła Kraków have won 5 drawn 1 and lost 5 out their last 15 away matches.

Pyirkya S H6vm
Qf5rse13c1twom
Sportowetempo Pl Wisla Sandecja Foto
Sandecja Nowy Sacz Wisla Krakow Kibice Na Meczu W Niecieczy Zdjecia Krakow Nasze Miasto